Qera-Ambjent-Shkolla-Partizani

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: serxho 29 Nën 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Adresa
Shkolla Partizani
Sipërfaqe
47 m2
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
Ambjenti është i pozicionuar te Shkolla Partizani. Informacion mbi ambjentin : • Kati 0 përdhes• Sipërfaqja e ambjentit: 47 m2. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Tualeti • I investuar • 4.3 m i lartë • Fasadë xhami • Buzë rruge • Pozicion gjeografik i favorshëm • Pallat i ri • I përshtatshëm për shumëllojshmëri biznesesh. Për ta vizituar na kontaktoni!
serxho
0695610929

WhatsApp:
0674790654
Leaflet
Në fillim