ME QERA AMBIENT TE STADIUMI DINAMO 650EURO

650 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Eriada Zivaro 07 Shk 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet me qira ambient ne Stadiumin Dinamo. Ambienti ka siperfaqe prej 63m2 ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor, me pamje nga rruga kryesore. Organizohet ne open space dhe tualet. Ambienti eshte i investuar dhe rregulluar nga brenda. I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Jepet me qira 650 euro. Per me shume informacion apo nje vizte ne prone na kontaktoni!
Eriada Zivaro
0692734036


WhatsApp:
0692734036
Leaflet
Në fillim