ME QERA AMBIENT BIZNESI 200M2 400E / FOR RENT

400 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Deno 26 Jan 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE RRUGEN VORE -MARIKAJ PRANE AUTO PICATI . AMBJENTI ESHTE ME PAMJE KRYSORE NGA AUTOSTRADA TIRANE DURRES . AMBIENTI MUND TE PERDORET PER ARSYE BIZNESI PERVEC BAR-RESTAURANT MUND TE SHFRYTEZOHET PER REKLAMIM DHE TARACA
Leaflet
Në fillim