Jepet me qira ambjent per laborator mjekesor

490 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Dorina Topoviti 08 Pri 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Laborator mjekesor i pajisur me aparaturat e nevojshme për realizimin e analizave mjekësore, i kompletuar dhe mobiluar. Ka 2 banjo, një dhomë për mjekun dhe një dhomë të veçantë për laborator kimik dhe hormonal.
Për më shumë na kontaktoni dhe mund të vini ta shihni!
Dorina Topoviti
0662224488
Leaflet
Në fillim