Jepet me qera ''Restorant'' Vaqarr.Trane

1 300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: gavrosh 13 Dhj 02:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Vetem 9.5 km nga qendra e Tiranes ,jepet me qera Vile tre kateshe me aktivitet ''Bar Kafe Restorant ''.Vila ka nje siperfaqe ndertimi totale rreth 600m2 , ku dy katet e siperme kane nga kater dhoma secila (vetem kati i dyte per momentin eshte i mobiluar)te cilat mund te shfytezohen shume mire per Hotel dhe restorantin aktualisht ne gjendje pune ne katin e pare. Vila eshte e vendosur mbi nje siperfaqe rreth 2500m2 e cila eshte e sistemuar bukur me nje lulishte funksionale , parkim per makina ,lojra per femije etj. Per me shume pamje shikoni ne facebook ''Bio Farm Grand Garden" , si dhe mund te na kontaktoni ne numrin :0692092006
Leaflet
Në fillim