Publikuar: Dhj 04 2022 11:45

Jepet me Qera ambjent biznesi

Publikuar: Dhj 04 11:45
Shikime: 17
Jepet me Qera ambjent biznesi godina dy kateshe nga 350 m2 per kate.
Gdina eshte e re me sorveliance kamerash dhe me te gjitha paisjet e nevojshme.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
17
0699692868

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione