Publikuar: Pri 16 2022 09:25

Jepet me qera ambjent 500 m2

EUR

/ muaj
Publikuar: Pri 16 09:25
Shikime: 521
Jepet me qera, ambjent biznesi 500 m2 toke. Biznesi eshte ne zone te banuar, aktualisht eshte parking, lavazh, larje tapeta dhe larje tapiceri.
Ambjenti eshte i shtruar me beton, nje dhome, me tualet dhe gjysem i mbuluar. Vendodhja e ambjentit e bene te pershtateshme edhe per biznese te tjera, si aktivitet per makina me qera, shitje makina etj... telefonatat te jene vetem serioze. Adresa prane kryqezimit te Pallati VILA-L ne Njesine 14, zona e Kasharit.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione