Publikuar: Gush 13 2022 02:26

Jepet magazine me qera per mallra ne fund te rruges 5maj

LEK

/ muaj
Publikuar: Gush 13 02:26
Shikime: 491
Jepet me qera magazine / ambient rreth 60 metra katror per mallra, produkte etjer .Esht ne katin e pare te nje vile te koheve te fundit. Ka qepenin me pult dhe dryn. Jasht survejohet me kamera sigurie. Ndodhet ne fund fare te rruges 5maj te ish fabrikat.
Ndodhet ne rruge lidhese mes rruges 5maj dhe Siri Kodra( afer bulevardit te ri) Cmimi 200mij.
Faleminderit +355682814458
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
491
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682814458

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione