Ambjent komercial per qira ne Sauk

2 500 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Century 21 Bond Dje 11:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Century 21 Bond
Shitet vile ne Don Bosko! 580 000 EUR
Shitet vile 3-kateshe ne Koder Vore 225 000 EUR
Qera Ap 1+1 dhe garazhd tek Liqeni i Thate 380 EUR
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Ali Demit! 57 000 EUR
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Të tjera
Ambjenti eshte nje ndertim multifunksional i sapo perfunduar. Eshte i perbere nga 3 kate (kati 0, kati -1 dhe kati -2). Kati 0 ka nje siperfaqe prej 330m2, kati -1 ka nje siperfaqe 300m2 dhe kati -2 ka nje siperfaqe prej 270m2. Ndertesa eshte e re dhe e pershtatshme per cfaredolloj biznesi. Ambjenti eshte buze rruges kryesore duke e bere keshtu te kete akses te shpejte ne rrugen nacionale por edhe me zonen urbane.Ne varesi te interesit te klienteve, ambjenti mund te jepet edhe i ndare, duke qene se katet kane hyrje te vecanta. Per me shume informacion na kontaktoni
Century 21 Bond
Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr P Nini Luarasi, 100m mbi shkollen e baletit Tregoje në hartë
0692741111
https://www.century21albania.com/en/office/century%2021%20bond.html
Century 21 Bond
0692223412

WhatsApp:
355692223412
Leaflet
Century 21 Bond
Vile me qera 4-kateshe tek Vilat Amerikane 2 000 EUR
Ambjent Komercial me qera tek Kompleksi Delijorgji 1 000 EUR
Shitet toke ne Mazrek 85 000 EUR
Shitet Apartament 3+1+2, te Kompleksi Halili 165 000 EUR
Në fillim