Jepen me qera magazina ne Fier

0 LEK

Jepet me qera nga: viktor 04 Tet 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Fier
Hapësirat
Të tjera
Shitet ose jepet me qira ambiente biznesi ne Ferme Clirimi, Fier. Sheshi i objekteve perbehet nga 4 objekte:
Objekti 1 esht me siperfaqe 1100m2
Objekti 2 esht me siperfaqe 1000m2 dhe esht i sapo restauruar dhe gati per cdo lloj biznesi te mundshem si fasoneri,fabrike etj.Godina esht e pajisur me vinxh ure brenda.
Objekti 3 eshte me siperfaqe 550m2 dhe ka servise te ndara,dyqan dhe lokal gati per pune.
Objekti 4 eshte me siperfaqe 110m2 dhe esht i pershtatshem per ambjente zyrash.
Siperfaqa totale e grupit te objekteve esht 8100m2 toke truall me dokumenta te rregullta te hipotekuara.
Objektet ndodhen 3.7km nga qendra e Fierit ne aksin rrugor Fier-Seman,si dhe 1.5km larg autostrades se re.
Per cdo lloj informacioni kontaktoni ne nr. 0692088092
viktor
0692088092

WhatsApp:
0692088092
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione