dyqan me qera

Jepet me qera nga: marvis 23 Mar 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Sipërfaqe
Komuna
Elbasan
Hapësirat
Të tjera
jepet dyqan me qera, perballe me shk Xhaferr Kongoli , dhe fak. cikli i ulet
Leaflet
Në fillim