Jepet me qera ambjent biznesi! Okazionn

400 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Admiri 12 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepen me qera 2 ambjente biznesi ne bulevardin kryesor Durres.Secili ambjent esht i ndare nga 25m2 i pershtatshem per cfardo lloj biznesi.Objekti eshte i arreduar me arredim bashkohor.Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e zhvilluar.Mund te perdoren per biznese te ndryshme si parukeri,dyqan ushqimor,Barber Shop,rrobaqepsi,lokal etj...Te dy objektet jane te ndara nga njera tjetra dhe secila ka banjon e vet.
Cmimi i negociueshem.
Ju lutem vetem telefonata serioze
0696020044
Admiri
0696020044

WhatsApp:
0696020044
Leaflet
Në fillim