Jepet me qera Ambient Biznesi

250 EUR /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Agjensi Imobiliare Durres Admaiora.al 22 Shk 11:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensi Imobiliare Durres Admaiora.al
  Online
00355697066689
Leaflet
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Hapësirat
Të tjera
Jepet me qera Ambient Biznesi prane Muzeumit te Deshmoreve,i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.Me pamje nga rruga kryesore .
Agjensi Imobiliare Durres Admaiora.al
Nese po kerkoni apartament me qera ne Durres, apartament ne shitje ne Durres, te bleni shtepi ose te shisni shtepine tuaj, Agjensia Imobiliare Durres AdMaiora e bën kërkimin më të lehtë. Përdorni veçorinë tonë unike të hartës së gjeografisë për të zgjedhur vilën tuaj, qytezën ose apartamentin tuaj ideal dhe na kontaktoni ne +355697066689. Ne do t’ju ndihmojmë të gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave në vetëm pak kohe. Ne u ofrojmë klientëve tanë një njohuri të pasur në lidhje me të gjitha aspektet e blerjes ose shitjes së një shtëpie. Blerje Shitje Qera Durres
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lagja nr.4 Rruga"Hafiz Podgorica" Durres Albania Tregoje në hartë
00355697066689
https://admaiora.al/

https://admaiora.al/pronat/jepet-me-qera-ambient-b

Agjensi Imobiliare Durres Admaiora.al
  Online
00355697066689
Leaflet
Agjensi Imobiliare Durres Admaiora.al
Shitet Vile + Truall 150 000 EUR
Shitet Vile + Truall 150 000 EUR
Shitet MAGAZINE 450 000 EUR
Shitet Apartament 2+1+garazh 1 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione