Durres Plepa Jepet me qera Kapanoni 3000m2

0 LEK

Jepet me qera nga: Ergi 07 Shk 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Durrës
Hapësirat
Të tjera
Jepet me qera kapanoni 2katesh 3000m2.
1500 m2 cdo kate plus 1500m ambjent i jashtem.. kapanoni ka dy zyra dhe banjo ne cdo kate. Dy dyer te medha qe bejne te mundur kthimin e cdo trajleri... Linje tre fazore ambjentet e brendeshme jane te shtruara me helikopter...I pershtatshem per cdo lloj biznesi si: linja prodhimi, fasoneri, depo farmaceutike etj... jepen edhe ambjente pjeserisht... ju faleminderit nr kontakti 0698810249
Leaflet
Në fillim