Ambjent Me Qera 20.000 L Okazion !!!

Jepet me qera nga: Admiri 31 Tet 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

20 000 LEK / muaj

Adresa: Ambjent me Qera Okazion!!!
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Të tjera
Jepet nje ambjet me qera ne zonen prane Muzeut te Deshmoreve Durres, ne nje zone qe te ofron te gjitha facilitete ,me nje zhvillim urban dhe mjaft e frekuentuar .
Ka nje siperfaqe te mjaftueshme per zhvillimin e cdo lloj aktiviteti biznesi si dhe sherbimi, klinike dentare, kurse gjuhesh te huaja, farmaci, etj.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione na kontaktoni .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim