Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 08 2022 01:42

Shitet, Toke+Kapanon, Autostrada Tirane-Durres

EUR

Publikuar: Gush 08 01:42
Shikime: 215
Kapanoni se bashku me truallin ndodhen ne zonen e Autostrades Tirane-Durres. Siperfaqja totale e truallit eshte 9000 m2 ku disponon dhe siperfaqe te ndertuara 930 m2. E gjithe siperfaqja e godines menaxhohet per servis makinash,ambjente qendrimi si dhe ambjente zyrash.Nderkohe qe trualli eshte lehtesisht i aksesueshem si nga Autostrada Tirane-Durres,ashtu edhe nga rruga dytesore.Prona eshte e hipotekuar.Per me shume informacion na kontaktoni Përshkrimi i linkut

Future Home Integrity

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione