Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 05 2022 06:02

SHITET OBJEKT KOMERÇIAL BIZNESI 2 KATESHE NE LAPRAK 660m2.

EUR

Publikuar: Korr 05 06:02
Shikime: 203
SHITET OBJEKT BIZNESI 2 kateshe ne Laprak me nje siperfaqe 472 m2 Truall dhe 660 m2 Ndertim.
Objekti ështe ne nje zone shum te mire me facilitete urbane, i ndriçuar dhe me rrugë hyrje dhe dalje nga të gjitha anët. Kati pare me nje siperfaqe rreth 330 m2 eshte open spes e gjitha, kati dytë ka 5 zyra sherbini e pjesa tjeter open spes. Ka mundesin per një katë shtes. Objekti mund të përdoret për çdo lloj bisnesi... Për azil, spital, shtëpi botuese,si objekt prodhimi, mgazin postare, shkollë private etj.
SHITET VETEM PER 900.000 € (pak i disktueshem).
Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione