Publikuar: Maj 21 2022 06:05

Shitet godine industriale, Autostrada Tirane-Durres

EUR

Publikuar: Maj 21 06:05
Shikime: 126
Ne shitje godine industrial ne Autostraden Tirane-Durres, prane Sukthit.

Ndertim i ri, me punime shume cilesore dhe gati per pune.
Godina ka siperfaqe totale ndertimi 3800m2 dhe siperfaqe trualli 4300m2. E organizuar ne 3 kate. E pajisur me ashensor industrial.

E pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi, si: Fasoneri, fabrika, linja prodhimi, magazina, etj.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione