Shitet biznesi

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Plastica Tirana 04 Dhj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Adresa
Valias, "ish stallat"
Sipërfaqe
11000 m2
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Industri dhe Puntori
Objekti i biznesit: Prodhim dhe shitje i sendeve shtepiake plastike.
Historik i shkurtër: Fabrika Plastica Tirana u krijua më 2007. Gjatë gjithë këtyre viteve, investimi vazhdoi si në rinovimin e makinerive ashtu dhe në ndërtim. Për lëndët e para ne kemi bashkëpunuar me vende si Belgjika dhe Greqia.
Kërkojmë biznesmenë që kanë mundësi për të investuar dhe duan të futen si ortakë në këtë shoqëri ose ta blejnë plotësisht.
Leaflet
Në fillim