Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 28 2022 05:48

SHITET AMBJENT BIZNESI (MAGAZINE) NE VORE

EUR

Publikuar: Qer 28 05:48
Shikime: 292
Shitet magazine afer autostrades. Siperfaqja e magazines eshte 1350 m2 me lartesi 7 m, plus ka edhe rrugen private me hyrje 200 m me gjeresi 6 m. Brenda magazines ka 200m2 ambjent per zyra. Magazina ka sistem 3 fazore te energjise dhe ka instalime elektrike me cilesi te larte, ka sistem kamerash te lidhura me sistemin e kontrrollit ne menyre elektronike nga telefoni.
Cmimi i shitjes eshte 450,000 euro.
Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione