Publikuar: Qer 30 2022 11:05

SHESIM KAPANON NE KOMBINAT!

EUR

Publikuar: Qer 30 11:05
Shikime: 41
Shesim kapanon te mbuluar me siperfaqje 2840m, 350m2 zyra dhe 550m parkim te jashtem. Kapanoni eshte i rikonstruktuar me te gjitha kushtet aktualisht eshte i dhene me qera 7k neto ne muaj prej shume vitesh. I pershtatshem per cdo aktivitet te ketyre permasave.

Per nje vizite ne prone ose informacion me kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione