Publikuar: Gush 08 2022 06:59

QERA , GODINE BIZNESI , YZBERISHT , TIRANE .

Publikuar: Gush 08 06:59
Shikime: 109
Disponojmë Godine Biznesi për qera në zonën e Yzbershtit.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 1500 m2 neto .
• Godina është 2 kateshe.
• Mundesi parkimi .
• Mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi,si magazinim,linjë prodhimi etj.
• Me hipotekë edhe me dokumentacion të rregullt.
• Porte hyrëse kryesore dhe një oborr i cili mund të përdoret për parkim privat.

Për Vizitë na Kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione