Publikuar: Gush 12 2022 10:47

Godine Multifunksionale per Qira, Rruga Elbasanit

EUR

Publikuar: Gush 12 10:47
Shikime: 125
Jepet me qera Godina 6-kate e ndodhur tek rruga Elbasanit
Infomacioni mbi Godinën:
▪ Godinë 6-Kate.
▪ Ndertim i sapo perfunduar.
▪ Çdo Kat është Open Space dhe mund te pershtatet sipas deshires se klientit.
▪ Sipërfaqe Totale: 2020 M2
Sipërfaqe Kati -2: 500 M2 dhe perfshine 26 poste parkimi nga te cilat 6 jane ne perdorim dhe pjesa tjeter eshte e disponueshme.
Sipërfaqe Kati -1: Aktualishte eshte i dhene me qira
▪ Sipërfaqe Kati 0: 444 M2 ku nje pjese eshte e dhene me qera dhe 224m2 eshte e disponueshme per tu dhene me qira.
▪ Sipërfaqe Kati 1: 444 M2
▪ Sipërfaqe Neto Kati 2: 444 M2
▪ Sipërfaqe Neto Kati 3: 444 M2
▪ Sipërfaqe Neto Kati 4: 444 M2 nga te cilat 305m2 jane te brendeshme dhe 140 jane verand.
▪ Lartësi 3.2 M çdo Kat
▪ Kubaturë e rregullt
▪ Ashensor
▪ Tualete

Detaje të tjera:
▪ Godina ështe me Fasad te ventiluar
▪ Sistem Elektrik dhe Hidraulik i Ri

▫️Godina është një mundësi shumë e mirë Investimi. Lokacioni i Objektit është buzë rruges kryesore dhe me vizibilitet të lartë.

▫️ IDEALE për Biznese të ndryshme si: SHOWROOM, AMBIENT ZYRASH, SPITAL PRIVAT, LABORATOR MJEKSOR, SHKOLLË JOPUBLIKE, INSTITUCION.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione