Publikuar: Korr 19 2022 10:39

GODINË e Persht. per Cdo Lloj Biznesi -CITY Park (Vore)

EUR

Publikuar: Korr 19 10:39
Shikime: 207
- Super GODINË për Shitje Tiranë, PËRBALL CITY PARK , VORË 
- E përshatshme për çdo lloj biznesi me Lartësi të madhe hapsirë & Dritë

Q3196

- SIP TOTALE ndërtimi : 444 m2
- SIP TOTALE TRUALL : 2626 m2
- Viti I ndertimit:  2004


Karakteristika:

- SUPER GODINË ME QERA PËRBALL CITY PARK
- GODINË 1 KATËSHE me mundësi për kat 2
- GODINA E POZICIONUAR NË VEND STRATEGJIK BUZË AUTOSTRADËS TIRANË DURRËS DHE BUZË RRUGËS DYTËSORE PRA KA LIDHJE AKSES ME TË DY RRUGËT
- GODINA KA NJË SIPËRFAQE TË MADHE DHE TË SHFTYTËZUESHME PËR SHUMË BIZNESE
- Facilietet afer
- Akses me Transport publik


Cmimi:  550,000€

Tel ose WhatsApp: 0684780043
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione