Publikuar: Gush 08 2022 01:41

Ambjent biznesi në shitje, Rinas

EUR

Publikuar: Gush 08 01:41
Shikime: 238
Ambjneti është i pozicionuar ne Rinas, shume prane aeroportit.

Aktualist fuksionon si Bar-Restorant.

Informacion i pergjithshem:

Siperfaqe ambjenti   3472  m2.
Ndertese 2 kateshe.
Oborr i madh dhe lulishte e punuar.
Disponon hipotekë.
Fasade xhami.
Sistem Aspirimi dhe kondicionimi.
Aktualisht ne gjendje pune.
Klientel e rregullt dhe xhiro ditore shume e kenaqshme.

Per me shume informacion dhe nje  vizite ne lokal na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione