Publikuar: Gush 08 2022 11:51

Ambjent biznesi+ Kapanon në shitje, Autostrada DR-TR

EUR

Publikuar: Gush 08 11:51
Shikime: 109
13857
Ambjenti ndodhet në vijen e pare buze  autostradës Durres-Tirane, prane City Park.

Ambjenti perfshine nje godine biznesi +nje kapanon.

Ambjenti disponon sipërfaqe:

Truall 1800 m2.
Godina 2 kateshe 648 m2 total / 324 m2 per kat.
Kapanon 1500 m2.
Godina ka lartësi 6 m/kat.
Totalisht fasade xhami.
Sistem Zyrash , Banjo , Sitem Uji etj.
Ndricim Pefekt LED.
Sistem Ajri etj.
Tarace.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Aktualisht ne gjendje pune.
Pozicion teper i favorshem per zhvillim biznesi.

Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione