2 Ordinanca mjeksore te gatshme, në Prishtinë.

Shitet nga: L.Bajmaku 10 Tet 01:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Në Prishtinë/Fushkosovë
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
OBJEKTI ME QIRA 850€/muaji (lirohet çmimi prej 1200€).
ose SHITET shum lirë, 59'999€ (komplet).

Dy Ordinanca të reja me të gjitha paisjet medicinale bazale nga Zvicrra, të përpunuara me Norma EU dhe CH, në qender të Fushkosovës.

Objekti është plotësisht ndërtim i ri, me 54m2 sipërfaqe.

RENDITJA:
a.)- KORRIDORI (2-3 ulëse për pritje)
b.)- ORDINANCA 1 - me kënd Sterilizimi + Kuzhinë dhe mirëmbajtje të Instrumenteve, e përshtatshme për ekstendime (reponime), mjekime plagësh si dhe për Operime të vogla me anestezion lokal (si psh. Cataract, OP-Estetike, Lipom/Atherom extension, Syneti etj.) Shtrati Elektrohidraulik Multifunksional.
c.)- ORDINANCA 2 - e përshtatshme për egzaminime, mjekime, aplikime terapeutike etj. 
d.) Banjo/WC - e preparuar edhe për invalid
e.) Ballkon

KUJDES!
NUK IPEN ORDINANCAT VEQMAS!
IPET VETËM KOMPLET OBJEKTI, KONTRATA ME KOHËZGJATJE MINIMALE 12 MUJORE (TE NOTERI).

QIRAJA ËSHTË E LLOGARITUR ME TATIMIN SHTETËROR (dmth. Inkluziv).

ME KONTRATË 2 apo 3 VJEQARE, 
MUND TË LIROHET (KALKULOHET) ÇMIMI.

QËRAJA MUJORE VLENË PËR KOMPLET OBJEKTIN, DHE SHFRYTËZIMEN E PAISJEVE MEDICINALE). 

ME DËSHIRË PRES TË INTERESUAR SERIOZ
JU FALENDEROHEM.

PËR INFORMACIONE TË DETALIZUARA,
Vizitoni patjetër faqen në Facebook: 
Ordinanca-Meditek ... ose ... @ormedi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim