OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 900 m2

1 200 000 EUR

Shitet nga: Adrin 30 Nën 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Sipërfaqe
900 m2
Komuna
Fier
Hapësirat
Industri dhe Puntori
OKAZION NE FIER! Shitet objekt-bisnes prej 900 m2 I ndodhur ne unazen e Fierit buze rruge . Me hipoteke. 2 katesh Momentalisht perdoret me funksion magazinim, i pershtatshem per shume funksione. Per me shume informacione kontaktoni ne whats up!
Leaflet
Në fillim