Shitet / Jepet me Qera Ndertese 2 kateshe

500 000 EUR

Shitet nga: BASHA Real Estate 05 Nën 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Elbasan
Shitet / Jepet me Qera Ndertese 2 kateshe me sip.1500 m2/ kati + 2000 m2 truall, hipoteke dhe adrese ne fshatin Mlize - Elbasan .
* Cmimi shitjes 500.000 euro. (i negociueshem) !
* Cmimi qerase 1500 euro / muaj (i negociueshem) !

* Cel.0694791410 / viber - whatasapp
Leaflet
Në fillim