Publikuar: Nën 12 2021 06:30

Shitet biznesi

LEK

LEK
Publikuar: Nën 12 06:30
Shikime: 56
Shitet nje varreze makinash si bisnes disponon shume pjese kembimi te perdorura cilesore si dhe mjete pune 80.00€ vetem si biznes toka eshte me qera 250 mi lek ne muaj
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione