Publikuar: Pri 04 2022 03:27

Kapanon i zmontuar

EUR

Publikuar: Pri 04 03:27
Shikime: 553
Shes kapanon industrial 3683 m2 67.5x54.5 me skelet hekuri dhe sanduic.Kapanoni esht blere ne spanje i zmontuar me te gjithe aksesoret qe duhen per tu ringritur,ka profile hekuri (bazamentet 60x22x2cm kapriatat 50x20x1.5cm) te llogaritura per vinc brenda tij ose per tu bere 2 kate,dhe ka lartesi 7m dhe kulm 9m.Peshon 160-170 ton dhe ka vetem ne mes kollona mbajtese.Ka 4 dyer te gjera qe hapen me motorr.Kapanoni eshte i fabrikuar jo i ber vete,dhe eshte brenda normave KE.Eshte i lyer me boje kundra zjarrit.Mbulohet dhe rrethohet me sanduic 6cm.Ndodhet ne Elbasan dhe mund te vini ta shihni pa impenjim.Skeleti i hekurt ose sanduicet nuk shiten vec e vec.Cmim i negocjushem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione