Publikuar: Nën 12 2015 01:40

Makineri ulluqesh pa shkeputje e montuar ne fugon

EUR

Publikuar: Nën 12 01:40
Shikime: 233
Makineria ka ardhur nga Amerika esht perdorur shum pak dhe esht ne gjendje shum te mire ..
Fugoni Benc 208..Motorr2000 Dizel me letra te rregullta , Vit prodhimi 1996,
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione