Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 08 2022 09:16

Shitet Truall dhe Ndertese, Xhafzotaj Durres

EUR

Publikuar: Gush 08 09:16
Shikime: 145
🏭Shitet Truall dhe Ndertese, Xhafzotaj Durres
👉Truall 4590 m2
👉Ndertesat jane me siperfaqe secila 160 m2, 50m2 dhe 30m2
💶Cmimi: 145 000 Euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!
Per me shume informacion na kontaktoni
☎️+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
Përshkrimi i linkut

Invest Prona

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Durres 0673866666

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione