Qera Kapanoni+Toke 800m2

400 LEK

Shitet nga: Den 12 Qer 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Kapanon me qera 400mij Lek/muji. Me Siperfaqe te brendshme 300m2 dhe 500m2 toke(sheshë). Adresa: Buze rruge kryesore Xhafzotaj Durres. Per me teper informacion kontaktoni ne cel: +355682919776
Leaflet
Në fillim