Publikuar: Maj 17 2022 04:54

OKAZION!!!SHITET AKTIVITET FUNKSIONAL ME TREG TE GARATUAR!!!

Publikuar: Maj 17 04:54
Shikime: 336
Aktiviteti zhvillohet ne 6000m2 kapanone dhe 5000m2 toke, ne rruge kryesore.
Nje nga ambjentet eshte dhene me qera aktuale 6600 euro ne muaj!
Menyra e shitjes, interesante dhe komode!
Aktiviteti shitet nen kosto per arsye emigrimi.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
Cmimi: sipas kerkeses.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione