Mgazine

49 000 EUR

Shitet nga: ... Sot 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Komuna
Durrës
Shitet magazine ne shkozet objekti eshte 6m i larte siperfaqa 197'me hipotek dhe 109m2 tejte shtes ne qender te shkozetit ,disponon korend 3fazor dhe uke esht shum e pershtatshe per biznez dhe 100m nga rruga kryesore infastruktura e shkelqyer. informacion me shkruani ne whats up ose viber 0676035006
Leaflet
Në fillim