Mgazine oziona

48 500 EUR

Shitet nga: ... Dje 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Komuna
Durrës
magazine ne shkozet objekti 210m ,disponon me hipteken 101m korend 3fazor dhe esht shum e pershtatshe per biznez dhe 100m nga rruga kryesore infastruktura e shkelqyer. informacion me shkruani ne whats up ose viber.. 0676035006
...
  Online
0676035006
Leaflet
Në fillim