Publikuar: Gush 12 2022 12:06

EKSKLUZIVE! SHITEN 2 KAPANONE NE AUTOSTRADEN TIRANE DURRES!

EUR

Publikuar: Gush 12 12:06
Shikime: 227
Kapanonet pozicionohet ne vije te pare me autostraden.
Ndertesa e pare disponon siperfaqe ndertimi prej 1200m2 e ndare ne 2 kate, 600m2 secili dhe siperfaqe totale trualli 2270m2
Ka hyrje dalje direkte ne autostrade dhe eshte prane Delta Hotel ne drejtimin Tirane Durres.
Siperfaqja totale e kapanonit mrapa eshte truall 1500 m2 ku 1000m2 eshte kapanoni, 500m2 jane oborr dhe lartesia e kapanonit eshte 9 m e larte.
Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione