Ambjent me Qera per Rrobaqepsi Shkozet

Shitet nga: SMART BAY 23 Nën 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet ambjent me Qera 600m2.
Ambjenti i pasirur me doc e rregullt perkates.
I pershtatshem per Indursti Fasonerie, per rrogaqepsi, por edhe per aktivitete te tjera.
Ambjenti ndodhe ne shkozet ne nje ndertes me kushte cilesore, kati dyte, Nuk ka lageshtire, I bie djeli ne te gjitha anet. AMbjeni ka 2banjo vec vec, 1dhome xhevshjeje, nje ambjent gushine, dhe nje dhome qe mund te perdoret si magazine, gjihashtu edhe hapsira per 600m2 e ambjentit kryesor.

Per me shum info shikoni fotot, dhe tel/whasapp +355697788108.
SMART BAY
355697788108

WhatsApp:
355697788108
Leaflet
Në fillim