Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 19 2022 07:28

Ambjent biznesi ne Durres

EUR

Publikuar: Pri 19 07:28
Shikime: 173
Ne Durres ne lagjen 15 Rruga Aleksander Goga SHITET ndertese me siperfaqe totale ndertimi 1.750 m2 dhe siperfaqe trualli 2.500 m2. Ndertesa eshte e ndare ne 3 ambjente ku njeri ambjent eshte me dy kate, ndersa ambjenti tjeter ka lartesi 8 m. Ndertesa eshte e restauruar totalisht dhe shume e pershtatshme per reparte fasonerie, magazina, reparte prodhimi, reparte mekanike dhe industriale etj.
Gjithashtu ndertesa ka dhe nje oborr te bollshem me siperfaqe 1.300 m2 te rrethuar dhe te betonuar per qarkullimin dhe parkimin e kamjoneve dhe te mjeteve.
Cmimi 800.000 euro.
Per cdo informacion te hollesishem kontaktoni ne:
Cel. 0684109062
Përshkrimi i linkut
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione