Publikuar: Sht 04 2023 11:37

Shitet: Truall Buzë AUTOSTRADE (10.700 m2)+(1280m2 Godin)

EUR

Publikuar: Sht 04 11:37
Shikime: 9
Shitet: Buzë AUTOSTRADE ,në Rrethrrotullim, (~10.700 m2 Truall) + Godine Biznesi (1280m2, Ndërtim PREMIUM) Fier (Ne Hyrje) Fiks ne Mbrostar! Vendodhja eshte nje nga pikat me dhe rrethrotullimet me kyçe, ne Rrugen nacionale, Rruga nga Tirana ne Jugun e Shqiperise!
- Toka ka nje shtrirje perfekte, me gjeresine kryesisht buze rruge kryesore!
- Objekti I biznesit I ndertuar eshte I cilesise me te larte te ndertimi me lartesi maksimale 9m!
- Toka gjithastu eshte e niveluar dhe ka akses te Shkelqyer, direkt me Autostraden, ne te dyja Kahet e Saj!

- Toke: 10691 m2
- Ndertim: 1280 m2
(1000 m2 Oblekti Me Lartesi 8.5 m, Kulmi 9m +280m2 zyra ne katin e dyte)

- Soparko (450m2) (Kapanon me lartesi 4.5 m2,e Levizshme, Momentalisht sherben per te mbuluar Makinerite )


Shenime per Dokumentacionin:
- Prona eshte e rregulltme dokumentacion & me leje ndertimi te rregullt!
- Prona ne certifikate eshte e shprehur: 10691 m2 Tokë (Nga te cilat 3255m2 Truall, 1000m2 Ndërtesë)

Karakteristika te prones:
- Kapanini Eshte I Ndare Ne 2 Kate. Kati perdhe momentalisht Sherben Per Showroom Dhe Pjesa Mbrapa Per Materialet Ndersa Kati 2 Ka 5 Ambiente Zyrash Dhe 2 Tualete + Korridor.
- Kapanoni Dhe Toka Ka Akses Direkt Ne Autostrade, dhe eshte ne krek te nenkalimit/ rrethrrotullimit
- Pozicioni Eshte Fantastik, Ne Nje Nder Zonat Me Zhvillim Te Madh Industrial
- Toka Eshte E Rrethuar Me Mur Me Blinda Dhe Me Hekur Te Gjate 2 M, Eshte Niveluar I Gjithe Sheshi Kapanonit Me shtruar me Beton ( Kosto aktuale I ndertimit te ne kte cilesi kushton kushton disa-fish me teper nga kosto e viteve te moparshme )
- Toka Gjithashtu Ka Hapesire Te Madhe Per Zhvillimin E Cdo Lloj Biznesi Si : Karburante, Zgjerim oblekti te biznesit, Resorte, Fabrika, Spitale Etj
- Viti I Ndertimit te oblektit: 2008

- Oblekti Ka Lartesi 8.5 - 9 m Dhe Eshte I Bere Me Cilesin Me Te Larte Te Ndertimit
- Izolimi Termik I Tij Eshte Maksimal Pasi Eshte Perdorur Sanduic Antizjarr Me Trashesi 8 Cm, Dritaret Jane Termike Dhe Izoluese Ndaj Temperatures, (Temperatura Jashte - Brenda Kapanonit Ka Nje Ndryshim 7 ° Deri 10 °)
- Ka Instabel Korendi Me Gabine Private Me Tension 450 Kw.
- Oblekti Mund Te Ndahet Lehtesisht Ne Dy Kate, Aktualisht 280 m2 Eshte Ndare Kapanoni Ne Dy Kate


- Zona Eshte Fantastike Dhe Pozicioni I Oblektit/Tokes Ka Shume Fasilitete, Hyrja Dhe Dalja Nga Autostrada, Ekspozimi Dhe Reklamimi I Cdo Biznesi, Hapesira E Mjaftushme Per Zhvillimin E Cdo Lloj Produkti/Sherbimi Bznesi
- Per 5 - 10 Minuta Arrine Ne Fier, Lidhet Shume Shpejt Me Fshaterat E Roskovec, Patos, Portez, Kolonje, Apolloni, 20 Min Larg Lushnjes, 25 Min Larg Vlores Dhe Daljes Ne Det, Nje Nder Rruget Me Levizshmerin Me Te Madhe Ne Shqiperi Sidomos Gjate Sezonit Maj - Tetor
- Zone E Kerkuar Dhe Nga Shume Investitor Te Huaj
- Biznesi eshte gati ta filluar kuzhdo, pasi ehte I gatshem ne pune

- Toka Ka Gjeresi 106 M
- Toka ka Soparko 450 m2, eshte eshte kapanon me lartesi 4.5m2 , I levizshem, qe momentalisht sherben per te mbuluar makinerite
- Cilesia e Ndertimi t e perdorur ne Oblekt eshte me E larta e mundshme (+ Zyrat Jane te kompletuara Me Kondiconer Dhe Te Organizuara Shume Mire, Kane Ndricim Te Mire Natyral & izolim akustik )


Cmimi, Toke +Objekt Biznesi: 1.850.000 Euro
( ** Cmimi I ofruar eshte okazion pasi eshte me poshte vleres qe do kuzhtonte vlera e tokes se bashku me ndertimin dhe investimet ne Oblekt)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
9

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione