Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 07 2023 12:03

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE FLLAKE!!!!

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 07 12:03
Shikime: 2
Jepet me qira Magazine me siperfaqe baze e poshtme 3800 m2, truall 2000 m2 dhe 200 m2 zyrat ne katin e siperm.Magazina ka lartesi qe fillon me 7 metra , 9m , 10m dhe 13 metra ne kulm. Ndodhen 10 tualete, 10 dhoma zhveshje dhe vend roje brenda territorit.
Magazina zoteron kabine private elektrike me Tranformator 500 dhe fuqia aktualisht 200 kilovat.

E cila eshte e pozicionuar buze autostrades, nje zone ne zhvillim te vazhdueshem dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Magazina eshte e pershtatshme per linje prodhimi.

Cmimi 2 €/m2 euro.
Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

BlueCity Properties

Shitblerje pasurish te paluajtshme
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Grigor Durrsaku Tregoje në hartë

0683944000

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione