SERVIS MAKINASH I KOMPLETUAR

45 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Astrit 09 Korr 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Vlorë
Servisi është në gjendje pune. Jepet me qira së bashku me çdo vegël, pajisje dhe makineri që përmban.
Urë 2ton, vinç 500kg, dy kriko - njëra është Beta 1.5ton, dy pistoleta, mbajtëse kambioje, morsë, presë, tavolina hekuri, qindra çelësa, pjesë këmbimi, etj.
Ndërtesa e servisit është e re dhe nga jashtë është rinovuar para 1 muaji.
SERVISI ËSHTË I GATSHËM TË JEPET ME QIRA MENJËHERË.
Për detaje dhe pyetje të tjera, ju lutem, na telefononi.
Leaflet
Në fillim