Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 26 2022 09:40

Qera, Kapanon, Fushe-Preze, Tirane 2,500 € /Muaj

Publikuar: Maj 26 09:40
Shikime: 361
Disponojmë kapanon me qera në Fushë Preze afër Doganës së Tiranës.
Informacion mbi kapanonin:
• Magazina ka nje sipërfaqe të brendshme prej 1010m2
• Prona total ka sipërfaqe 5850 Meter katror Truall
• Lartësia 9m
Organizimi:
• 3 Ambiente për zyra
• 1 Dhomë gatimi
• 1 Post roje
• 4 Tualete
Cilësi të tjera:
• Hapsira që kapanoni ka, bën të mundur aksesimin e mjeteve me tonazh të lartë .
• Linjë 3fazore
• Ujë dhe Drita 24h.
• Kapanoni është i përshatshëm për një gamë të gjerë biznesesh.
Lirohet ne date 15.03.2022

Për vizitë në pronë na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Future Home Property

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Perballe Inxhinierise se ndertimit Tregoje në hartë

692955910

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione