Publikuar: Maj 20 2022 03:42

Magazine me Qera ne Vaqarr

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 20 03:42
Shikime: 7
Jepet me Qera Magazine me sip,3600m Magazine+Showroom dhe me sip, Trualli 7300m.Eshte Magazine e Re e sapo perfunduar me cilesi Maksimale,me Porte te madhe ku mund te futen kamionat ose Trajlerat,e pajisr me sistem Kamerash.
Eshte e pershtatshme per cfaredolloj biznesi qe i pershtaten.Nodhet ne rrugen e vjeter Tr-Dr afer Vaqarrit.
Cmimi eshte 3 euro per meter i diskutushem.
Per me shume kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione