Publikuar: Maj 24 2022 09:46

Magazine me qera, ne Peze Helmes

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 24 09:46
Shikime: 119
Jepet me qera magazine ne Peze Helmes, shume afer me rrugen kryesore. Magazina eshte ndertim i vitit 2021, e ndertuar me cilesine me te larte te ndertimit dhe me fasade te ventiluar.

Ambienti organizohet ne 2 kate, me siperfaqe totale 1320m2. Ka ashensor per levizje mallrash me kapacitet deri ne 1.2 ton.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione