kapanon

3 750 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ajala 07 Maj 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
isponojme kapanon me hapesira prej 6750 m2 ne Tirane-Ndroq ne km 5, nje zone me mundesi biznesi dhe aktivitetesh nga me te ndryshmet. Ambjenti disponon 5 hyrje te dedikuara qe i japin mundesi ndarje me nga 1250 m2 secila pjese.Ambjenti ka nje lartesi prej 8 m e cila lejon zhvillimin e shume tipologji aktivitetesh biznesi.Kapanoni ka nje intesitet peshe 850/cm2 ,disponon vendparkim per disa makina apo kamione ,brenda kapanonit gjithashtu ka ambjente zyrashdhe ka lokacion ideal dhe hapesire te bollshme per zhvillimin e aktiviteteve industriale, per magazinime etj.
Leaflet
Në fillim