Published: Korr 13 2018 02:03

Kapanon me qera,400 m2

Published: Korr 13 02:03
Views: 19
Jepet kapanon me qera.Sipërfaqja 31m×12m 40m2 zyra.Lartësia mesatare 7 m.I përshtatur për të gjitha llojet e biznesit.Me konstrukt metalik, i mbuluar me panel dhe muret rrethuese me muraturë.Ndodhet ne rrugen kryesore "Vorë-Marikaj",ngjitur me restorantin "Dolce Vita".Fusha përpara 1000 m2 e niveluar per tu perdorur per parkim ose ekspozite.Pjesa pas e kapanonit 1800 m2 dhe me derë nga pas per tu perdorur per gjithçka.Çmimi i siperfaqes: 4 £uro metri katror ne muaj.Fusha e diskutueshme per çmim.Ju faleminderit!
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
19

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information