KAPANON INDUSTRIAL ME QERA 2000 METRA

Jepet me qera nga: Objekt Sot 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Industri dhe Puntori

Jepet me qera ne zonen industriale ne Elbasan objekt me siperfaqe 2000 metra katrore (vetem objekti). 
Eshte teper i investuar, i rrethuar me kangjella i gjelberuar me qindra rrenje ulliri afersisht 4000 metra katore vetem gjelberim perpara tij. 
Ka kabine elektrike dhe linje tensioni te vecante. 
Pus uji. 
Lartesi 6 - 9 metra.
Mundesi per vendosjen e Vinc Ure.
Poshte i shtruar me kuarc. 
Instalime elektrike te pershtatshme per industri. Ndricimi eshte led teper ekonomik. 
Ambjent per zyra. Disa tualete. 
Objekti ka 2 dyer nga te cilat mund te ngarkojne shkarkojne lirshem trailerat.
Eshte buze rruge kryesore me asfalt deri ne objekt. Mundesi per parkim ne nje siperfaqje tjeter te shtruar 2000 metra katrore nga mbrapa objektit.
Stacion Urbani afer objektit cdo 30 minuta per ne qytet.
Super cmim per kontrate afatgjate. 
Ofrojme mbeshtje ne shume drejtime per firma qe vijne nga qytete te tjera.
Cmimi qerase teper i arsyeshem gati sa
1/2 ose 1/3 e cmimeve ne Tirane. Gjithashtu edhe krahu i punes kushton me lire ne Elbasan.
Distanca nga kapanoni deri ne rreth rrotullimin e Teg ne Tirane eshte 20 minuta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim