Publikuar: Qer 07 2022 10:11

Kapanon 2000 m2 Qera

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 07 10:11
Shikime: 1130
Jepet me qera kapanon 2000 metra katrore. Kapanoni ka goxha investim, linje tensioni dhe kabine elektrike personale, uje me pus (uje i pijshem). Lartesi 5.5 -7.5 metra. Ka nje kopesht te gjelberuar rreth 4000 metra. Ka 2 dyer te medha nga ku mund te hyjne lirshem trailer. Rruge e asfaltuar deri ne kapanon. Cmimi qerase 1.2 euro metri katrore. CMIMI ME I MUNDSHEM per parametrat dhe siperfaqen qe ofron. Gjithashtu kerkohet parapagim te pakten 4-6 muaj. Vendodhja : Rreth 20 min nga rrethrrotullimi i Teg.
Linje urbani cdo nje ore afer kapanonit.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione